Veletrh zahraničních škol

Sedmá várka škol z veletrhu – Maine Central Institute, New Hampton School a Besant Hill School

V dnešním dílu seriálu o středních školách z našeho veletrhu vám ukážeme kde se v Americe dá úspěšně začít sportovní kariéra. Připraveni?

Maine Central Institute
Vychovala zástup úspěšných basketbalistů a má za maskota psa husky. I takto se dá popsat Maine Central Institute. Za to, že tolik absolventů školy se stalo úspěšnými hráči NBA, může perfektní atletický program školy. Mezi absolventy se najdou i takové špičky basketbalu jako je Caron Butler, Sam Cassell, DerMarr Johnson nebo Bran Miller. Nenechte se ale zmást, i když škola odrodila tolik sportovních hvězd, je všeobecná a není zaměřená pouze na sport.

MaineCentralInstitute4

Zjistěte o Maine Central Institute více

 

New Hampton School
Jaké je to mít za učitele věhlasného spisovatele nebo bývalého olympionika, můžou vyprávět studenti New Hampton School. Škola své studenty motivuje heslem „Never say: I can’t“ (nikdy neříkej, že nemůžeš). Každý den je studium novým dobrodružstvím, při kterém studenti zjišťují, co v nich je. Právě na překonávání limitů a objevování vlastních schopností se zakládá studium na New Hampton School.

NewHamptonSchool1

Zjistěte o New Hampton School více

 

Besant Hill School
Celým názvem Besant Hill School of Happy Valley je výjimečná internátní škola v Kalifornii. Škola si zakládá na učení sokratovskou metodou, tedy mentor zprostředkovává nové zkušenosti pomocí otázek a rozhovoru s učitelem. Studium je tedy orientováno zejména na rozvíjení kritického myšlení a argumentační logiky ruku v ruce s všeobecnými znalostmi. Opomenout nesmíme ani nádherné prostředí, které za časů svých studií ocenila i Lisa Marie Presley, dcera rokenrolové hvězdy Elvise Presley.

 BesantHill3

Zjistěte o Besant Hill School více

Zajímá vás, co všechno vám může nabídnout škola, kterou si pro své dítě vybral sám Elvis Presley? Tak to nepromeškejte Největší veletrh zahraničních škol už 27. a 28. října na výstavišti v Letňanech.