Veletrh zahraničních škol

První várka škol z veletrhu – Wyoming Seminary, Fulford Academy a Culver Academies

Do veletrhu zbývá už jen pár týdnu, a protože vám do té doby chceme představit všechny školy, rozhodli jsme se seriál přesunout na blog. No, a protože jich je opravdu hodně, tak nebudeme troškařit a začneme rovnou třemi naráz.

 

            Wyoming Seminary Prep School

Historie pensylvánské školy sahá až do roku 1844. Romantická atmosféra 19. století je doplněna o komfort moderní doby. Škola si totiž nedávno prošla masivní rekonstrukcí. Studovat na této škole je samo o sobě výhra, protože čtyři z pěti absolventů se dostanou na             některou z nejprestižnějších vysokých škol ve státech. Wyoming Seminary se mimo jiné pyšní florbalovým týmem, kterému se už 17 sezón nepovedlo prohrát.Kde jinde dostanete příležitost studovat po maturitě na škole, která odchovala zástup úspěšných guvernérů a schopných generálů?

 Wyomingseminary3

Zjistěte o Wyoming Seminary více

Fulford Academy

Mladá a komorní kanadská univerzita sídlící v Ontariu nabízí svým studentů něco, co její konkurenti nemůžou kvůli kapacitě – individuální přístup. A to v pravém slova smyslu. Učitelé zde totiž pochopili, že vzájemný respekt a vřelé vztahy mezi studentem a kantorem jsou více motivující než všem známý Napoleonův „cukr a bič“. Studenti Fulford Academy mají záviděníhodný prostor na mimoškolní aktivity. Školní kluby pokrývají širokou oblast zájmů od fotbalu a vaření mezinárodní kuchyně až po lyžování v jedinečných kanadských horách.

fulfordacademy2

Zjistěte o Fulford Academy více

            Culver Academies

Původně prestižní vojenská škola už dávno není jen o disciplíně a drilu. Škola studentům slibuje rozvoj minds, spirit, and body. Výsledkem jsou pak neúnavní hráči NHL a jiní vrcholoví sportovci. Takováto škola studentům pochopitelně nabízí obrovské množství sportovních a atletických klubů. Že nejde hrát paintball na profesionální úrovni? Culver Academies z americké Indiany si myslí něco jiného. Vše můžete zvládnout jako mistr!

 CulverAcademies2

Zjistěte o Culver Academies více

Zaujala vás některá ze dnešních škol a máte otázky? Kontaktujte nás. Anebo se rovnou přijďte podívat na náš veletrh a zeptejte se na detaily přímo zástupců škol. Kdy a kde?