Veletrh zahraničních škol

Osmá várka škol z veletrhu – Northfield Mount Hermon School, Bishop’s College School a Pomfret School

Na které škole si zakladatel Burger Kingu našel první holku? Existuje škola s kampusem o rozloze 200 hektarů? Toto jsou otázky, které si po dnešním článku už nikdy nebude klást.

Northfield Mount Hermon School
Pokud hledáte americkou internátní školu s co nejširším spektrem všech možných kurzů a aktivit, tak jen těžko najdete lepší školu než je Northfield Mount Hermon School. Nabízí totiž téměř 200 různých kurzů vedených odbornými mentory a další nespočet aktivních školních klubů. Přesně to, co mladý člověk hledající svou cestu životem potřebuje. Dobrým základem byla škola i světoznámým absolventům jako je William G. Morgan – vynálezce volejbalu, DeWitt Wallace – spoluzakladatel nesmrtelného Reader‘s Digest nebo James McLamore – zakladatel Burger Kingu. Takový zástup úspěšných lidí sám o sobě mluví o kvalitě školy.

Photo1.jpg___Selected

 Zjistěte o Northfield Mount Hermon School více

Bishop’s College School
Má podle vás tradiční studentský život v kampusu svoje kouzlo? Myslíte si, že mezi-školní rivalita až do morku kostí je romantická, ale bohužel téměř všude přežitá? Tak to věnujte pozornost Bishop’s College School. Kanadská škola s medvědem na svém štítě je odvěký rival blízké anglické Stanstead College. K tomu se škola honosí Mezinárodní cenou vévody z Edinburghu, která je známá jako jedna z nejvlivnějších programů na rozvoj mladých studentů na mezinárodní úrovni.

laura_hannah_megan

Zjistěte o Bishop’s College School více

Pomfret School
Škola z americké top 20 internátních škol se může pochlubit vysokou úspěšností svých absolventů. Čtyři z pěti studentů dosáhne vyššího akademického vzdělání a téměř každý druhý student dostane finanční pomoc při studiu. Žáci mají k dispozici kampus o neuvěřitelné rozloze 200 hektarů, na kterých nechybí ani nespočet sportovních hřišť, taneční hala nebo kompletní rádio. Pomfret School tedy určitě není školou, kde se studenti nemohou vyžít. Každý se najde v aktivitách od herních animací a sochařství, až po meditaci a klub fanoušků javorového sirupu.

1

Zjistěte o Pomfret School více

Nespokojte se s tím, co napíšeme do blogu. Přijďte objevovat další školy naživo na Největší veletrh zahraničních škol už 27. a 28. října na výstavišti v Letňanech.