Pobyt v zahraničí, Veletrh zahraničních škol

Konečně jsem zažila léto, které mělo smysl

Byli jste jako malí zvědaví? Neustále jste se dospělých ptali proč a chtěli vše vědět? Já jsem taková také byla. Nejdříve jsem chtěla procestovat celé Česko a potom si zažít mnohem větší dobrodružství v zahraničí. Zabalit kufr, nasednout na letadlo a poznat svět daleko za hranicemi naší země. Znáte ten pocit? Taky se vám zdá, že o toho o světě víte prachbídně málo a sníte o poznávání cizích zemí, kultur a lidí? Ano? Tak čtěte dál.

Na střední škole jsem si uvědomila, že ve svém životě nedělám nic zajímavého a že škola může (a hlavně by měla) mi dát víc než jen to, že sedím v lavici a poslouchám výklad učitelky, která předčítá poznámky ze svého středoškolského sešitu. Možná se vám to zdá od věci, ale ono to tak občas opravdu bylo! Moje škola mě nudila a moje dny byly neskutečně stereotypní. Přemýšlela jsem, proč se už neptám “proč”, proč jsem si zvykla dělat zbytečné věci, jen tak čučet do stěny anebo na hodiny a počítat sekundy. Děláte to taky? Začala jsem proto hledat jinou školu, na které se budu moci věnovat zajímavým projektům a učit se věci, které mě baví.

S JK Education jsem ji našla a přes léto jsem vycestovala na Ross School. Zažila jsem letní dobrodružství, zlepšila se v angličtině, našla spoustu kamarádů z celého světa, a hlavně jsem konečně dělala smysluplné věci, které mě bavili. Hodně jsem se toho naučila a zjistila, že mám spoustu talentu, na které jsem na obyčejné škole nepřišla. A vy ho máte taky! Chcete ho najít? Chcete se zase těšit do školy? Ano? Tak super!

Protože 16. března máte jedinečnou možnost. V hotelu Hilton Prague Old Town se v pátek uskuteční největší veletrh jazykových pobytů ve střední Evropě JK Education EXPO. Přijedou zástupci z 15 prestižních soukromých středních škol z Velké Británie, Německa, Švýcarska, Kanady a Spojených států. Přijďte si s nimi popovídat a najít kvalitní internátní školu, na které se budete bavit a rozvíjet svůj talent. Stejně tak, jak jsem mohla já.

Registrujte se zdarma zde.