Odkazy, Pobyt v zahraničí, Střední škola, V Americe, Veletrh zahraničních škol, Web

DreamEd Expo se blíží!

Největší veletrh amerických středních škol je opět tu. Sníte o studiu v USA a nevíte kde začít? Jste ztraceni v moři informací, které Vám osobně nic neříkají?
Pak se zastavte na veletrhu DreamEd Expo, osobně se setkejte se zástupci amerických škol a zjistěte, co vám mohou nabídnout.

Tento rok se veletrh pořádá rovnou ve třech místech, a to:

dreamed-datum

Více informací o místě konání

Nejen že bude akce celá naprosto zdarma, ale pokud se registrujete na stránkách https://dreamedexpo.com/ připravíme pro vás nabídku škol šitých na míru podle vašich preferencí, kontaktujeme zástupce škol a domluvíme vám na veletrhu individuální schůzky a po celou dobu veletrhu budete mít k dispozici našeho konzultanta, který vám s čímkoliv rád pomůže.

Neustále navazujeme partnerství s novými školami, abychom vám mohli nabídnout studium šité na míru vašim potřebám. Letos se na veletrhu představí 40 škol z USA, Kanady i Evropy.

Minulý ročník nás mnoho naučil a tak se tento ročník můžete těšit např. na luxusní katalogy s informacemi o všech školách, které vám ulehčí orientaci, spoustu škol které se minulého roku nezúčastnili, zkušené průvodce kteří vám rádi poradí a famózní prostory.

button