Angličtina, Střední škola, V Americe

We are living in America…

Hey,  měsíc v Americe je pryč, tak jsem si řekl že bych mohl napsat jakýsi report:-D

Než jsem sem přijel, měl jsem jistá očekávání, ale můžu říct, že všechno bylo překonáno minimálně o 300%. Přátelé, škola, rodina, počasí…Sice mi ve škole neřekli jestli můžu graduovat. Pro ty kdo jsou ve stejné situaci: začněte se ptát na graduaci a hlavně na GED u counselors. Uvidí že se o to zajímáte a začnou konečně něco dělat. Takže pohoda.

Jo, a vlastně musim změnit rodinu. Ačkoli jsem byl tady na 110% spokojený, je to jen má temporary family. Stěhuju tenhle víkend. Lidi co mi našla agentura jsou taky víc než milý. Akorát si tipuju že věk kolem 70-80 let. Navadí, s budoucím “host-grand-grand-father” jsme podnikly pár výletů a ukázali mi kde budu bydlet…takže pohoda.

Amíci jsou víc než přátelský a po prvních dnech jsem poznal kdo je kámoš a kdo je dobrej kámoš. Navázat tady nějaký přátelství je asi tak o 97% lehčí než v ČR.

OK, vzkaz pro ty, kteří přemýšlí jestli příští rok odjet minimálně na rok do USA. JUST DO IT!!! Bude to to nejlepší co můžete udělat. Teď mě tak napadá že to ani nevypadá že jsem tady pro zlepšování “language skills” Ty “skills” totiž prakticky nepotřebujete, přijde to samo. Tady jde spíš o “american way of living”. Až na tu ekologii…:-)))