Web

Sraz stránek www.studujemevusa.com!

Rádi bychom všechny pozvali na náš první sraz, který se bude konat dne 27.června 2008 (pátek) v sídle Fulbrightovy Komise v Praze. Rádi bychom uvítali všechny návštěvníky našich stránek a zájemce o studium v USA. Půjde o nezávislou prezentaci a neformální popovídání s lidmi, kteří se právě vrátili ze studia na High School. Počet účastníků je omezený. Pokud chcete přijít, musíte si rezervovat místo pomocí tohoto formuláře.

Program setkání:

15:00- 16:40

  • Úvodní prezentace ve Fulbrightově knihovně (adresa viz níže).
  • Jak se vydat na střední školu s agenturou?
  • Jak se studuje na střední škole v USA s agenturou?
  • Jak se studuje na střední škole v USA bez agentury?

Od 16:40

  • Přesun do blízké restaurace pro neformální popovídání. Na budově Fulbrightovy Komise bude vyvěšena adresa a instrukce. Jakmile budeme vědět místo, oznámíme adresu restaurace i zde na stránkách.

Adresa a jak se na sraz dostanete?

Komise J.W. FulbrightaTáboritská 23

130 87 Praha 3

Zobrazit mapu.

Fulbrightova komise sídlí na výše uvedené adrese v prostorách hotelu Olšanka. Kancelář se nachází v 2. patře napravo od recepce.

K hotelu se dostanete tramvajemi číslo 5, 9, 26 nebo autobusem číslo 136, do zastávky “Olšanské náměstí”. Nejbližší zastávka metra je Flóra na lince A.

Těšit se můžete na autentické zážitky studentů, kteří se právě z USA vrátili. Prezentaci přislíbili uživatelé těchto stránek: pepperos, mirkinho a Lia.

Pokud se chcete zúčastnit, nezapomeňte si rezervovat místo. Stačí poslat vaše jméno a informaci, že se zúčastníte pomocí tohoto formuláře.

Moc se na všechny těšíme.

Tým Studujeme v USA.