Před odletem

Možný odklad odletu

Dnes mi přišel tento dopis emailem od Student Agency. Docela mě překvapil. Kvůli nedostatku rodin teď hrozí, že nepoletím od New Yorku.

Vážení rodiče a studenti,

zdravím Vás ze STUDENT AGENCY v Brně.

Vzhledem k malému množství zbývajícího času pro umístění v hostitelských rodinách a dnešní zprávě od organizace CIEE cítím povinnost předat Vám infomace o možném posunu odletu.

V letošním roce ohromným způsobem narostl zájem o studium v USA nejen z ČR/SR, ale i z ostatních evropských a asijských zemí. Současně ubylo škol, které jsou ochotny zahraniční studenty hostovat a je tedy mnohem obtížnější potvrdit školu i hostitelskou rodinu, proto je proces umisťování v letošním roce pomalejší a zdlouhavější.

Věřte, že CIEE i my děláme vše pro to, aby k Vašemu umístění došlo co nejdříve, ale v tuto chvíli je velice pravděpodobné, že někteří z Vás nebudou moci odletět v termínu 28.8. do New Yorku, ale poletí přímo do hostitelských rodin koncem srpna/ začátkem září a podstoupí školení přímo na místě.

S lítostí a pozdravem,
Student Agency

Co k tomu dodat? Zpráva mi přišla, když jsem si šel koupit do drogerie zásoby do USA. Kromě toho, že jsem jim slušně, ale na rovinu odpověděl, se taťka rozhodl zavolat přímo na pobočku. Zajímaloby mě, s čím přijde domů. teď frčím na koncert Caktusu v Rock Café.