Web

Jak pomoci projektu Studium a život v USA?

Děkujeme, že se zajímáte o to, jak těmto stránkám pomoci. Každý člověk je omezen svým časem a v silách našeho týmu není bohužel informovat pomocí našich článků všechny zájemce o studiu v zahraničí na internetu. Proto potřebujeme vás, aby jste nám s tímto užitečným projektem pomohli. Za oplátku se můžete těšit na naše poděkování na stránce partnerů. Možností, jak dát veřejnosti vědět, je hned několik. Jednoduše vás žádáme o pomoc s propagací. Přečtěte si, jak každý z vás může zviditelnit tento web.

Čím víc lidí si bude naše články číst, tím víc budeme moci pomoct. Díky komentářům a diskuzi tak budeme moci vytvořit silnou komunitu lidí, kteří se o studium v zahraničí zajímají. Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci. Na následujícíh řádkách popíšeme to nejjednodušší, co lze pro tento projekt udělat a co se za to dá získat.

Jednou ze skvělých možností, jak dát vědět přátelům vědět o těchto zajímavých stránkách, je napsání článku. Ten můžete publikovat na svůj osobní web, blog či třeba do nějakého internetového časopisu. Pěkný článek napsal například Cayman na svých stránkách (Sympatické nápady je nutno podpořit). Projekt jsem okomentoval i na svém blogu. Díky vaší recenzi třeba na stránky přilákáte mladé lidi, kterým cesta do cizí země změní život. Rádi poskytnem textové a obrazové materiály, stačí nás kontaktovat. 

Pokud hledáte něco rychlého, co by našemu projektu mohlo pomoct, skvělým způsobem je přidání odkazu na vaše stránky. Pokud nemáte vlastní stránky, nezoufejte. Většina z vás tráví nějaký ten čas na internetu. Při prouzdání občas necháváte vlastní komentáře u článků, píšete do diskuze či chatujete s kamarády. Odkaz můžete tedy vložit například jako váš podpis na fóru (uživatelé budou vědět, o co se zajímáte). U komentářů na cizích stránkách můžete obdobně vložit jako svoji adresu www.studujemevusa.com.

Decentní a velmi účinná pomoc se nabízí všem uživatelům webu Studium a život v USA, kteří vlastní internetové stránky a chtějí se podílet. Osvědčilo se přidat tlačítko (odkaz) přímo do hlavního menu na vlastních stránkách. Designově tak sladíte propojení vašeho a vašeho webu.

Rádi bychom vám zde nabídli bannery, které lze vystavit na stránky. Bohužel je ale nikdo z našeho týmu neumí vyrobit. Kdybyste vytvořili nějaký návrh banneru a chtěli se o něj podělit. Neváhejte nám ho poslat na náš email info<zavináč>studujemevusa.com.

V budoucnosti plánujeme vytvořit celou reklamní sekci, která bude sloužit jako zdroj pro média, odkud lze stahnovat propagační materiály.

Kdybychom náhodou v sekci Partneři a sponzoři na někoho zapomněli, určitě nás kontaktujte a všechno napravíme.