Před odletem

Přidání angličtiny a noví autoři

Když jsem jel autem z chalupy, rozhodl jsem se, že do budoucna začnu psát nějaké příspěvky v angličtině. Bude alespoň hezky vidět, jak se vylepšuji a v rámci zaměření mého blogu to bude jenom ku prospěchu. Lidé si trochu procvičí slovní zásobu a více se vžijí do děje.

Dále jsem již dávno uvažoval nad budoucností tohoto webu, až se vrátím z USA. Co s ním bude bych rád vyřešil následovně. Rád bych sehnal nové autory, kteří jedou na stejný program, tj. rok na střední škole v zahraničí, mohli by se ke mně připojit a začít psát podobně jako já. Nevadilo by, kdyby dotyčný nejel do USA. Podstatě by to byla naopak výhoda. Informace na webu by se neopakovaly.

Jak ho sehnat ale zatím nemám zdání. Nejlepší by bylo, kdyby mi zájemce sám napsal na email, když by narazil na tyto stránky. Další otázkou však je, jak zajistit, aby si tohoto článku všichni všimli. Má někdo nějaký nápad?

Připravte se tedy za pár měsíců na první anglické příspěvky a nezapomeňte, že hledám nové autory pro tento blog. Budoucí psálkové. Ohledně benefitů pro každého jedince mě neváhejte kontaktovat přes formulář.