V Americe, Výlety po USA

Poslední den s americkou rodinou

Poslední den s mojí hostitelskou rodinou je smutný čas, jelikož jsem věděl, že je už dlouhou dobu neuvidím. Den předtím moji kamarádi uspořádali party na rozloučenou. Promítali jsme tam okolo 3000 fotek, které jsme s českým tátou udělali za 14 dní cestování po jihozápadní Americe. Měli jsme dobrou večeři a řádně jsme se rozloučili. Další den jsem si všechno dobalil a už jsme vyrazili na letiště. Teď tady sedím na lavičce a jsem připojený na letištní bezdrátový internet.

Po cestě jsme si povídali a řádně jsem jim poděkoval za všechno, co pro mě přes celý půl rok dělali (první půlrok jsem bydlel u jiné welcome family, která si nenašla ani jeden večer a nepřišla na moji imatrikulaci na konci školního roku).

Celý rok byl skvělý a kromě angličtiny jsem získal nové zkušenosti a poznal kus světa. Na konci jsem se konečně cítil jako opravdová část americké rodiny. A zrovna musím odjet.
Příští léto ale pojedou do Evropy a tak se staví také v České republice, takže je zase uvidím. Pojedou přes Německo, kde bydlí jejich první dva exchange studenti.

Za chvíli nám jede letadlo, takže budu končit. V New Yorku budeme jeden den a po prohlédnutí centra města zamíříme do Prahy. Až se vrátím, vystavím fotky a trochu napíšu něco více o 14-ti denním putování do USA.

Den poté, co se vrátím nás čeká sraz. Kdo se ještě nepřihlásil, nechť tak určitě udělá. Ještě je tam pár volných míst. Ti kteří si místo již rezervovali, nezapomeňte se dostavit 27.června v Praze do Fulbrightovy komise v 15:00.