Komentáře: Kolik času strávím s domácími úkoly? https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/ Studium v USA na střední škole, vysoké škole, život ve Spojených státech Sun, 01 Mar 2020 12:19:41 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.26 Od: Lia https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1615 Tue, 20 May 2008 19:27:20 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1615 jj take se to znamkuje

]]>
Od: aloe https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1614 Tue, 20 May 2008 18:09:32 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1614 caute ludia chcela by som sa spytat ci neco take ako art a theatre sa znamkuje 😛
diky moc

]]>
Od: pepperos https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1613 Mon, 07 Apr 2008 23:16:04 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1613 Americani jsou na vymenne studenty zvykli. Takze to probehlo celkem v pohode. Vsichni se te zacnou ptat na strasne moc veci a vsechno je nove. Prvni dny jsou to nejlepsi. Potom uz to je (apeson pro me nyni po par mesicich) stereotyp. Vetsina ucitelu si s tebou individualne domluvi podminky, aby ses chytla. Jenom nekteri (de*ilní ucitel na matematiku, ktery si mysli, jak je chystej) te vubec neberou v potaz a arogantne te ignoruji. Ale s temi se asi nesetkas. Ono totiz to neni jenom tim mym ucitelem. Je to taky mnou. Nemam moc tyhle typy lidi jako on v oblibe.
Preji prijemnou zikusenost a doufam, ze se o ni podelis. 🙂

]]>
Od: kikuska https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1612 Mon, 07 Apr 2008 18:35:08 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1612 Ahoj,musim říct,že takovýhle stránky jsem dlouho hledala. Sama za pár měsíců odjíždím do Ameriky a musim říct,že mě to čím dál víc děsí.:-) V mym okolí nikdo nic podobnýho nepodnikl,takže se mi těžko shání nějaký informace… Chtěla jsem se zeptat,jak jste zvládali ty první týdny ve škole. Jak vás brali učitelé a spolužáci… předem dík za odpověď

]]>
Od: Bee https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1611 Mon, 07 Apr 2008 11:22:51 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1611 testy ze všech předmětů na české školy jsem dělala po roce stráveném v zahraničí a docela se to dalo, vzhledem k tomu, že vždycky vybrali jen jedno nebo dvě témata z celého roku, na které se mě ptali. jedině z matematiky, angličtiny (což nebyl problém), němčiny (velký problém) a biologie jsem musela umět všechno. ale u zbytku předmětů šlo jen o některé části. myslím, že záleží na individuální domluvě s učitelem. 🙂 druhý rok už mi uznali všechny předměty, kromě českého jazyka tj. literaturu, mluvnici a sloh jsem musela dělat. a vlastně mě to ještě čeká.
mimochodem, teď už druhý rok studuji na mezinárodní škole a pokud se alespoň hodinu nevěnuji domácím úkolům či průběžné přípravě, automaticky začínám být pozadu.. české školy jsou v tomto úplně jiné a podle mého názoru horší.

]]>
Od: Lela https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1610 Mon, 24 Mar 2008 11:09:52 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1610 Tak piš od každého něco 😉 Jednou zážitky všedního nebo nevšedního dne, podruhé můžeš vypíchnout něco, co je v Americe jinak než tady a zaujalo tě to. Tak by to podle mě bylo nejzajímavější 😉

]]>
Od: pepperos https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1609 Mon, 24 Mar 2008 03:53:40 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1609 mol21- Naposledy jsme probírali anglické autory za dob romantismu.
Moni- Tak to se máš. V Ekonomice- základní termíny, jak to vůbec funguje. Poptávka, nabídka, jak funguje trh apod. Maitka, hodně záleží jakou obtížnost si vybereš.
Luke- Nevim, nejsem rozhodnuty, zda opakovat ci ne. U nas na gymplu nic takoveho neplati… 🙁

Jinak diky za out topic, i kdyz by mel patrit na forum. Pokud budete mit navrhy na clanky, rad se o ne muzu pokusit. Obcas si jenom nemyslim, ze by to nekoho zajimalo. Pred casem jsme psali hlavne to, po cem touzite. Uzivatele ale zacali chtit takoveto vseobecnejsi informace, o skole apod. Tak jsme zamerili nase clanky trochu jinam a ejhle- zase to chcete zpatky. Asi musim zvolit nejakou zlatou stredni cestu.

]]>
Od: mirkinho https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1608 Sun, 23 Mar 2008 09:30:29 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1608 no vidis, pepperosi, hned mas namet na clanek:)

]]>
Od: luca https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1607 Sat, 22 Mar 2008 17:51:27 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1607 nebo jak vychazite s ostatnimi členy rodiny. pousti vas uplne vsude bez problemu? treba na nejake vylety nebo musite vsude s nama. Nebo co když jdete na společnou večeri nekam do restaurace, kdo plati? prispivate nejak? diky…..:-)

]]>
Od: Bara https://www.studujemevusa.cz/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/comment-page-1/#comment-1606 Sat, 22 Mar 2008 15:31:58 +0000 http://www.studujemevusa.com/kolik-casu-stravim-s-domacimi-ukoly/#comment-1606 ja naprosto souhlasim!! sem taky zvedava, co se tam deje ve volnem case, krom uceni a delani sportu 😛

]]>