V Americe

Závody koní

Dnes jsme celý den strávili jako diváci místní velkolepé show. Po dvouhodinové cestě dopravní zácpou jsme se ocitli na závodech koní. Plocha podobná české Velké Chuchli se rozprostírala přímo v centru dalekého města. Moje rodina totiž vlastní dva závodní koně, kteří dnes byli na trati. Prý je to jejich hobby a na závody jezdí každých čtrnáct dní. Nevím, jestli to byla taková zábava, jak mi bylo oznamováno, nicméně to bylo zajímavé. Všichni tam sázeli peníze, někdo i dokonce vyhrál. Šli jsme se podívat do stájí a popovídat si s žokejem. Při obědě jsem objevil místní bar, kde čepují české pivo (viz obrázek dole). Domů jsme se vrátili až nyní, před desátou hodinou. Jelikož na závody koní moc nechodím, byl to pro nový a příjemný zážitek.

Přemýšlel jsem a potřeboval bych poradit s jednou věcí. Na těchto stránkách je nyní zobrazován u data vydání příspěvků čas evropský. Problém je, že budou nyní články přidávány ve špatné časy, jelikož zde v Kalifornii je o devět hodin méně. Jaký čas mám použít, svůj americký či český? Nevím sice, jak na to, ale určitě to v tomto WordPress blogu jde nějak nastavit. Má s tím někdo zkušenosti?

Zde je pár fotek- Společná fotka, české pivo, vítězný kůň Born To Be Wild, oblíbený nápoj v americe- nealkoholické pivo, které chutná jako kola.