Veletrh zahraničních škol

Třetí várka škol z veletrhu – Nord Anglia Education, Berkshire School a Cheshire Academy

Ve třetím díle seriálu jsme pro vás připravili tři školy. Každá vyniká něčím jiným, ale my si jsme jisti, že si vyberete.

Nord Anglia Education
V současné době organizace zastřešuje 42 škol rozmístěných do patnácti zemí po celém světě a společně se starají o budoucnost a vzdělávání více jak 32 tisíc studentů. Škola propaguje filozofii, že člověk nemá žádné limity, a proto pomáhá splnit všechny cíle, které si studenti přejí splnit. Díky málo početným třídám zde funguje velmi individuální přístup mezi učitelem a žákem a klade se důraz hlavně na podporu silných stránek studentů. Akademické úspěchy jsou potvrzeny také tím, že každý třetí absolvent této školy poté pokračuje ve studiu na jedné ze sta nejlepších univerzit světa. Škola učí studenty nejen jak milovat vzdělávání a učení se novým věcem, ale také jak být ambiciózní a jít si za svými sny.

Meritas2 Zjistěte o Nord Anglia Education více

Berkshire School
Studijní program na Berkshire School připravuje studenty na prestižní vysoké školy mimo jiné širokou nabídkou kurzů v oblasti umění, jazyků, historie, matematiky, vědy a angličtiny. Prosazují se zde hlavně vědomosti žáků a jejich hbité myšlení. Fakulta připravuje a inspiruje studenty pro budoucí studia. Ať už je studentova vášeň fyzika, filozofie nebo umění, Berkshire School pomáhá podporovat toto nadšení studentů do takové míry, do jaké jsou sami ochotni.

BerkshireSchool1

 Zjistěte o Berkshire School více

Cheshire Academy
Na Cheshire Academy se neprosazuje myšlenka vychování ideálního žáka. V první řadě se zde prosazují individuální potřeby všech studentů. Z toho důvodu zde každý student má svůj flexibilní rozvrh, který umožňuje kombinovat školní předměty se sportovními nebo uměleckými aktivitami žáků, podle jejich potřeb a zájmů. I díky tomu se Cheshire Academy může pochlubit řadou úspěšných sportovních týmů a milovníci basketbalu, fotbalu, plavání, volejbalu nebo softbalu zde jistě najdou své uplatnění.

 

CheshireAcademy4

 Zjistěte o Cheshire Academy více

Vybrali jste si některou z těchto škol? Pokud vás některá zaujala a chtěli byste vědět více, neváhejte navštívit náš veletrh. Kdy a kde?