Veletrh zahraničních škol

Šestá várka škol z veletrhu – Lincoln Academy, Hun School of Princeton a Colorado Rocky Mountain School

V našem šestém dílu naše seriálu o internátních školách z veletrhu najdete jak internát nesoucí jméno nejslavnějšího amerického prezidenta, tak školu uprostřed coloradských hor.

Lincoln Academy

Druhá nejstarší škola svého druhu v americkém státě Maine, pojmenovaná po 16. a nejznámějším prezidentovi Spojených států, klame svým původem. Určitě se nejedná o zastaralou a ztrouchnivělou školu. Lincoln Academy si před necelým půlrokem prošla renovací a masivní dostavbou. Studenti tak v současné době mají přístup k nemodernějším zařízením v novém centru aplikovaných technologií. Každý ze studentů může získávat zkušenosti v počítačovém designu a postprodukce filmu na úrovni, která nemá obdoby.

LincolnAcademy1

Zjistěte o Lincoln Academy více

Hun School of Princeton
Většina škol, které vypadají jako zámek či honosné sídlo, existují pouze ve filmech. Hun School of Princeton je ale jedna z výjimek. Jako motto škola hrdě nese: Quaerite Scientiam Et Honorum (hledej poznání a čest). Pro studenty je připravena široká škála všech různých sportů, počínaje lakrosem a konče moderním tancem. Navštivte oficiální stránky školy a prohlédněte si tuto impozantní budovu ve 3D prohlídce.

HunSChoolofPrinceton3

Zjistěte o Hun School of Princeton více

Colorado Rocky Mountain School
Netradiční Colorado Rocky Mountain School je jako stvořená pro milovníky přírody. Škola je postavena na úchvatném místě uprostřed Coloradských hor. Klidnější a mírumilovnější místo na studium je už jen těžko k nalezení. Své o tom mohou vyprávět absolventi, mezi kterými je mimo jiné i spisovatel a aktivista Tamim Ansary nebo horolezec Conrad Anker. To nejlepší ze sportu, co může škola nabídnout, je pochopitelně lyžování, snowboarding a horolezectví. Nejúchvatnější hory Spojených států toho mají hodně, co nabídnout.

Photo1.jpg___Selected

Zjistěte o Colorado Rocky Mountain School více

Táhne vás studium v coloradských horách?Je vašim snem učit se v honosné vile? Tak to nepromeškejte Největší veletrh zahraničních škol už 27. a 28. října na výstavišti v Letňanech.