V Americe, Web

Report ze srazu našich stránek

Konečně jsem se dostal k tomu, abych napsal pár větiček o srazu, který se uskutečnil v Praze. Do konce prezentací přišel myslím ideální počet lidí na to, abychom si šli popovídat do blízké restaurace. Po Mirkovi s pěkně strukturovaným Power Pointem o tom, co je třeba udělat za přípravu, než odletíte na High School v USA, jsem prezentaci ukázal i já.

Navázal jsem tak na Mirka a to sice se zážitky a fotkami z mého roku v Americe. Ještě jsem občas hledal česká slovíčka, ale ostatní mi s úsměvem pomohli. Ke konci zapojila do půjčeného laptopu svoji flashku i Lída, která pěknou slideshow ukončila první část našeho srazu.

Poděkovali jsme Fulbrightově organizaci a pomalu zamířili do blízké restaurace. Tam začalo to pravé povídání a padali zajímavé otázky. Nechal jsem kolovat můj Year Book, který jsem si z USA přivezl.

Bohužel jsem ještě nedostal všechny fotografie, ale alespoň nějaké tu vystavím. Stáhnout si také můžete dvě již zmiňované prezentace, pokud se vám nepodařilo se na sraz dostavit.

Doufám, že se zase všichni setkáme.

Prezentace “Jak si zařídit pobyt na High School v USA s agenturou?” od Mirka (nejde zatím stáhnout, nedostal jsem ji zatím na email. Snaž se… :-))

Prezentace “Můj rok na High School v Kalifornii” ode mě.

Fotografie: