Před odletem

Přednášky STUDYLINE o studiu a práci v zahraničí

Milí zájemci,
agentura STUDYLINE Vás srdečne zve na přednášky o studiu a práci v zahraničí. Pro všechny, kteří se zajímají o studium jazyků v zahraničí, o studium s prací v zahraničí nebo čistě jen o práci a cestování v zahraničí, připravila agentura STUDYLINE sérii přednášek. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální nabídka a ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek!

A co všechny zúčastněné čeká? Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřené na protinožce a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii, jazykové kurzy v zahraničí a au pair a pracovní programy v zahraničí. Cílem těchto informativních přednášek je podat zájemcům co nejvíce informací tak, aby si mohli vytvořit o pobytech v zahraničí konkrétní představu. Návštěvníci přednášek se dozví o možnostech a podmínkách studia v zahraničí, destinacích, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Diskutovat se bude také postup při vyřizování pobytů v zahraničí, služby před odletem a během pobytu. V závěru přednášek proběhne diskuze a slosování o ceny.

 

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte! Konzultanti agentury STUDYLINE se s vámi podělí o zkušenosti a zážitky, které posbírali během zahraničních pobytů.

Na setkání s Vámi se těší tým agentury STUDYLINE.

(www.studyline.cz)