Pobyt v zahraničí, Střední škola, Veletrh zahraničních škol, Vysoká škola

JK Education EXPO je znovu tady! Nenechte si ujít největší veletrh zahraničních středních a vysokých škol v České republice

Agentura JK Education pořádá již pátým rokem jeden z největších veletrhu středních internátních škol a univerzit ve střední Evropě tentokrát se akce koná 22. října 2019 od 11:00 do 18:00 v hotelu Corinthia v Praze. Na veletrhu se potkáte s desítkami zástupců středních škol a univerzit z Kanady, USA a Evropy. 

 

Proč vyjet studovat do zahraničí?

Internátní školy vás perfektně připraví nejen na vysokoškolské studium, ale také na vaši pozdější práci. Boarding schools se pyšní vysokou kvalitou a skvělým zázemím. Studenti mají ve vybírání předmětů větší volnost, než tomu bývá na českých středních školách. Žáci si v průměru vybírají až z 50 předmětů, zabaví se v některém z desítek spolků a skamarádí se s lidmi z celého světa. 

Podobně to chodí i na zahraničních univerzitách, které nabízejí špičkové vzdělání. Vyučování probíhá v malých skupinách, takže se profesoři mohou svým studentům důkladně a naplno věnovat. Studenti mají šanci pracovat s opravdovými profesionály ve svém oboru a chodit na stáže, což zvyšuje šance při hledání budoucího uplatnění. Na takové univerzity se hlásí množství studentů a konkurence je velká. My však máme dobrou zprávu. Pokud budete studovat už na střední na jedné z našich boarding schools, vaše šance dostat se na skvělou univerzitu budou vyšší. Totiž téměř všechny naše boarding schools mají 100% míru úspěšnosti přijetí absolventů na vysoké školy. 

Přímo na místě veletrhu bude JK Education tým, který vám se vším pomůže a na který se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Chyťte příležitost za pačesy a zdarma se registrujte.