Před odletem

Další pokus o zjištění rodiny

Dnes jsem se pokusil znovu, tudíž opakovaně, kontaktovat Student Agency a dozvědět se, v jaké fázi je výběr mojí hostitelské rodiny. Sehnal jsem si na to speciální číslo na jejich zaměstnankyni, která by měla mít na starosti příjem a kontaktování americké strany v oblasti přihlášek. Nejdříve mi byl potvrzen termín 28.srpna, kdy budu odlétat. Žádné zprávy o mojí rodině ale prozatím stále nejsou. Při otázce, jak dlouho předem se lze také rodinu dozvědět, prozradila, že minulý let 14.8. se dva studenti ze skupiny dozvěděli svoji rodinu až v pondělí, den předem. Proto jsem se uklidnil, že bych si snad stačil správně sbalit. Jak se znám, pokud se někdo rodinu dozví na poslední chvíli, budu to já. Ale protože s tím nic nenadělám, ani se nevzrušuji.

Na pobočce si mám vyzvednout informační balíček k programu. Nevím sice, o co jde, ale rozhodně jsem se o něm dozvěděl náhodou, když jsem do Student Agency včera psal. Asi to nebude nic podstatného.

Prozatím mi neodpověděla společnost ČSA, s níž do New Yorku poletím. Psal jsem do Call Centra ohledně přepravy hudebního nástroje. Chtěl bych si totiž do USA vzít saxofon, ale nerad bych ho umístil do zavazadlového prostoru, protože by se mohl rozbít. Zkusím je přesvědčit, abych si mohl tenor vzít přímo na palubu.