Veletrh zahraničních škol

Čtvrtá várka škol z veletrhu – Lyndon Institute, The Knox School a Washington Academy

Přinášíme vám v pořadí už čtvrtou dávku přehledu internátních škol, které se zúčastní našeho veletrhu. Škola s golfovým týmem, s vlastním wellness centrem nebo pár metrů od New Yorku? S námi si vyberete.

Lyndon Institute
Školní tradice vermontské Lyndon Institute sahá až do dob založení Theodorem N. Vailem, prezidentem amerických telekomunikací – věhlasné AT&T. Škola pyšní třemi kampusy – Vali, je pojmenovaný po zakladateli a schází se zde technicky nadaní studenti; Harris zaměřený na rozvíjení uměleckého cítění; a Darling, kde se studenti schází na společných předmětech. Studentky můžou zkusit svoje štěstí v jednom z nejlepších školních softbalových týmů, který mezi lety 2005 a 2009 ani jednou z 80 zápasů neprohrál. Ostatní by určitě neměli přehlédnout úspěšný golfový tým, který se jen tak ani na amerických školách nevidí.

LyndonInstitute4

Zjistěte o Lyndon Institute více

The Knox School
Krédem The Knox School je learn to be exceptional (nauč se být výjimečný) a v tomto duchu se nese celé vyučování. Škola studenty vede hlavně k poznání sám sebe a uvědomění si svých výhod a předností. Věří, že jedině takto se dají vychovat úspěšní lidé. Silný důraz na individuální přístup ale není jediný důvod proč Knox School převyšuje ostatní internátní školy. Neopomenutelnou výhodou je jeho poloha. Z kampusu na Times Square v New Yorku se dostanete za neuvěřitelnou hodinu a půl. Přitom se škola nachází v nefrekventované oblasti. Nabízí tak studentům výjimečný kompromis mít opravdový newyorkský život na dosah ruky a přitom mít zázemí v klidné části města.

THeKnoxSchool4

Zjistěte o The Knox School více

Washington Academy
Málokterá škola ve Spojených státech může tvrdit, že je jen o necelých 20 let mladší než nezávislé USA. Washington Academy může! Zároveň představuje úplně novou dimenzi vnímání pojmu „škola orientovaná na studenta“. Washington Academy se totiž opravdu nebojí investovat do svých studentů. Na jednoho učitele připadne 15 studentů, což je 3-4 krát menší počet než je průměr v České republice. Škola také před čtyřmi lety dokončila vlastní wellness centrum a budovat pro studenty bude i nadále. Na plánu jsou 4 tenisové kurty, laboratoř na výzkum robotiky a mnoho dalšího. Škola, která si uvědomí, že studenti jsou budoucnost, si zaslouží být v top žebříčku (i kdyby jen z principu).

WashingtonAcademy2

 Zjistěte o Washington Academy více

Pokud vás některá ze škol zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět více než z internetových stránek, tak nezapomeňte přijít na Největší veletrh zahraničních škol už 27. a 28. října na výstavišti v Letňanech.