Angličtina, Kurz angličtiny

Nauč se anglicky se zahraničními blogerkami

Určitě všichni víte, že se nejlíp naučíte cizí jazyk tím, že ho budete často poslouchat. Poznáte spoustu nových slovíček a naposloucháte si přízvuk. Tím vám nechci radit, abyste si okamžitě koupili letenku, sbalili kufry a odjeli do ciziny. I doma z postele můžete poslouchat angličtinu kdykoliv se vám zachce.

My jsme pro vás prošmejdili stránku YouTube a sepsali seznam zahraničních youtuberek, které vlogují o svém životě. Je super, že si tak můžete naposlouchat běžnou angličtinu. Pro přehlednost jsme je rozdělili na anglické a americké youtuberky, abyste mohli porovnat rozdíly v jejich přízvucích.

Anglické YouTuberky

Zoella
Zoe Sugg je britská vlogerka a youtuberka, kterou sleduje přes deset milionů fanoušků. Nově je i spisovatelka – vydala knihu s názvem Girl Online a pokračování Girl Online on Tour. Mimochodem její britský přízvuk je prostě lahoda. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=VcmK4Hm0v9I

MsRosieBea
Sledujte tuto sympatickou zrzavou slečnu z Británie. Vloguje o modě a životním stylu. A věříme, že vás bude bavit.

https://www.youtube.com/user/MsRosieBea/videos

f63ad56c7c07fec59394307fee565223

Lily Pebbles
Lily se na svém blogu a YouTube zaměřuje hlavně na kosmetické recenze, módní tipy a doporučení, kam v Londýně.

https://www.youtube.com/watch?v=vLW-jCjEY9w

HelloOctoberxo
Tato slečna jménem Suzie se zajímá o street módu a cestování. Prostřednictvím blogu a videí s fanoušky sdílí své zkušenosti a zajímavosti z cest.

https://www.youtube.com/user/HelloOctoberxo

Tanya Burr
Tanya bloguje o svém životě, zážitcích, cestování. Vydala knihu s názvem Love, Tanya a teď pracuje na knížce o vaření Tanya Bakes.

https://www.youtube.com/user/pixi2woo

Americké Youtuberky

Carli Bybel
Na Carliném kanále najdete spoustu rad a tutoriálů, jak se nalíčit na hodně různých příležitostí. No posuďte samy, nechtěly byste vypadat jako ona?

NUHL5EpG

Bethany Mota
Tahle dvacetiletá americká kočka s mexickými a portugalskými kořeny je známá po celém světě. Svá videa točí o vlasech, módě a DIY vychytávkách. Má vlastní módní řadu s názvem Aéropostale.

https://www.youtube.com/watch?v=7jP3cKvNesw

Aspyn Ovard
Chcete tipy na super účesy na každou příležitost? Aspyn vám poradí, jak vypadat vždy dobře. Mrkněte se na její kanál a posuďte samy.

https://www.youtube.com/watch?v=YiiMjkZH968

Sledujete nějaké jiné zahraniční youtuberky? Pokud ano, napište nám o nich do komentářů. Rádi poznáme nějaké další.